Futboll

Futboll
 • Lajme

LAJME

 • loroooooo

  Nis vënia e stolave në “Loro Borici”

  11/02/2016

  Firma ndërtuese që ka marrë përsipër ndërtimin e “Loro Boricit” ka vijuar me intensitet punën për t’u mbyllur brenda afateteve të përcaktuara të gjitha punimet në këtë ...

  Lexo Me Shume
 • diego-godin

  Chelsea në kërkim të Godin

  11/02/2016

  Mbrojtësi i Atletico Madrid, Diego Godin vazhdon të tërheqë vëmendjen e skuadrave të mëdha angleze. Pas Mancester City dhe United, në garë për 29-vjeçarin është futur dhe ...

  Lexo Me Shume

Artikuj ne SuperSport

Me Shume

Emisione

Emisione

Gossip

Gossip

 • 03-peyton-manning-dl-parade-2

  Nuancat rozë të sportit

  3 ditë me pare

  Fitorja e Superbowl është realizimi i një ëndrre fëminore për cdo futbollist, por që të vazhdosh të festosh ende si një fëmijë, kjo mund të ndodhë vetëm ...

  Lexo Me Shume
 • bledi shkembi

  Nuancat “rozë” të sportit

  5 ditë me pare

  Bledi Shkëmbi baba për herë të dytë. Kjo fundjavë ka qenë e vecantë për kapitenin e korcarëve, që është bekuar me vajzën e tij të dytë, pas ...

  Lexo Me Shume
 • david-victoria

  Nuancat “rozë” të sportit

  6 ditë me pare

  David dhe Victoria Beckham janë një nga çiftet më mediatikë të planetit. Prej shumë vitesh, lidhja e ish futbollistit dhe këngëtares është celebruar në martesë. Ata kanë ...

  Lexo Me Shume
 • 2633332_heroa

  Nuancat rozë të sportit

  1 javë me pare

  Këtë të premte sulmuesi i Barcelonës, Neymar, do të festojë ditëlindjen e tij të 24-rt dhe për këtë arsye ka pranuar tiu nënshtrohet matjeve të artistëve të ...

  Lexo Me Shume
 • khloe-y-james-enamorados-en-un-estadio

  Nuancat “rozë” të sportit

  1 javë me pare

  Ata ishin çifti i momentit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, një miksim interesant mes njeriut të talentuar të koshit dhe vajzës mediatike të familjes Kardashian. Bëhet ...

  Lexo Me Shume
 • Artikuj ne SuperSport

  Me Shume

  Ciak foto

  Sport Biznes

  Sport Biznes

  Artikuj ne SuperSport

  Me Shume