Futboll

Futboll
JS88633683
  • Lexuar 728

“Sirena” spanjolle per Hal Robson-Kanu

“Sirena” spanjolle per sulmuesin Hal Robson-Kanu. 27-vjeçari per momentin eshte nje lojtar i lire dhe qe pas perfundimit te Europianit te Frances, skuadra te ndryshme kane shfaqur interes per Uellsianin.

Atletico Madrid, Sevilla dhe Valencia jane ne gare per lojtarin. Pavaresish ofertave, Kanu duket se nuk e mendon transferimin ne La Liga, pasi sulmuesi preferon te luaje Premier League.

Shpernda artikullin

Të dielën në Ohër, Kukësi kërkon dy mbrojtës

Artikulli Pas »

Hysaj feston 90-vjetorin e Napolit