Futboll

Futboll
Darya Klishina
  • Lexuar 463

Nuancat “rozë” të sportit

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë veshjesh sportive. Klishna nuk është thjesht një sportiste sepse në Rusi ajo konsiderhet si një nga atletet më seksi dhe ky fakt mund ta shqetësojë seriozisht të fejuarën e portigezit, Georgina Rodriguez.

Hije misteri mbulojnë marrëdhënien mes Irina Shayk dhe Bradley Cooper. Gjatë muajve të fundit është spekuluar shpesh me historinë e modeles dhe aktorit amerikan por faktet janë të qarta, ata nuk shoqërohen më bashkë në publik dhe kjo ka ngritur disa pikëpyetje. A i ka dhënë lamtumirën aktorit amerikan  ish e fejuara e Cristiano Ronaldos?

Holly Bortolazzo është një modele amerikane 22-vjeçare dhe pasioni i saj më i madh është sporti i basketbllit. Bukuroshja brune ka lindur në shtetin e Georgias dhe skuadra e saj e zemrës është Atlanta Hawks. Gjatë këtij sezoni, Holly shpreson që ekipi i Atlantas të kualifikohet për në fazën play off të NBA edhe pse konkurrenca mbetet e madhe.

Shpernda artikullin

“El Clasico” Real-Barca, më 23 Prill ora 20:45

Artikulli Pas »

Prezantohet Veronese: Nuk do të fle për Shqipërinë