Futboll

Futboll
850_400_adrianalima-kingloaf_1492441331
  • Lexuar 1627

Nuancat rozë të sportit

Adriana Lima ngre temperaturat me një video sensuale të relaizuar për llogari të “Love Magazine”. Modelja 35-vjecare shfaqet më ekspllozive se kurrë me rastin e festës së Pashkëve. Ish bashkëshortja e basketbollistit serb Marko Jaric, një mikeshë e dy futbollistëve të famshëm Neymar dhe Cristinao Ronaldo e ka publikuar këtë clip në faqen e saj në Instagram, duke u bënë një tjetër dhuratë fansave të saj.

 

Babanë rus, nënën indiane ndërsa ajo vetë një bukuri ekzotike, që jo gjithcka e ka natyrale. Po flasim për Nita Kuzminan, e cila ka patur edhe një hisori të shkurtër me Didier Drogba.Nita ka një trup të mrkeullueshëm me forma bombastike si rezultat i një une të lodhshme në palestër dhe operacioneve plastike.Është bërë e njohur fare e re në një program televizim rus, ndërsa pas flirtit e Drogban fama e saj mori dhenë.

 

Kimberly Marie Glass është një vljebollistë profesioniste amerikane e cila është grumbulluar në përfaqësuesen e vendit të saj duke arrë pjesë madje edh enë Olimpiadë . Falë fizikut të saj, ka marrë ftesë nga Sport Illustrated për reklamimin e kostumeve të banjos, duke relizuar një klip të mrekullueshëm në  natyrën e virgjër të Kanadasë. Bukuroshja me ngjyrë e lindur në Kaliforni nuk ka hequr kurrë drë nga pasioni i saj për modën, ndonëse volejbolli i merr më shumë kohë në përditshmërinë e saj.

Shpernda artikullin

Tirana përgatitët për gjysmëfinalen e dytë me Besëlidhjen

Artikulli Pas »

Nis revolucioni te PSG