Futboll

Futboll
4169-ni-daniela_christiansson_y_maxi_lopez
  • Lexuar 276

Nuancat “rozë” të sportit

Daniela Christiansson dhe i fejuari i saj futbollisti, Maxi Lopez, festojne 3 vjetorin e lidhjes se tyre. Nese sulmuesi argjentinas i Torinos nuk eshte aq aktiv ne rrjetet sociale sa per te mbajtur te informuar fansat mbi jeten e tij e kunderta ndodh me modelen 25 vjecare, e cila nuk nguron te ndaje me miqte virtuale shume momente romantike nga lidhja e tyre. Keshtu plot 46 mije ndjekesit e saj ne rrjetin socail Instagram i kane uruar ciftit shume lumturi per kete pervjetor.

 

Modelja e njohur Sport Illustradet dhe Playbyt, Joy Corrigan nuk zhgenjen asnjehere me format e saj perfekte. E fotografuar ne Miami gjate xhirimeve te nje seti te ri, ajo ka zbuluar sekretin e bukurise magjepsese, sporti eshte arma e saj me forte. Amerikania ushtrohet shpesh here ne jave, gjithashtu shprehet se eshte nje fanse e futbollit dhe basketbollit. Biondja 22 vjecare zbulon se eshte shpesh ne rresht te pare ne ndeshjet e NBA ashtu si dhe ne shkallet e stadiumeve europiane, ku gjen kohen per pasionin e saj, krahas ushtrimit te profesionit.

Shpernda artikullin

Gjilani siguron Mërgim Nezirin

Artikulli Pas »

Skënderbeu-Mlada, temperatura 40 ͦ tmerron çekët