Futboll

Futboll
Golpasgoli_3

GOL PAS GOLI SS3

2 vjet më parë

Nje emision kushtuar kampionatit dhe kupes se Shqiperise. Kryesisht cdo te shtune dhe te diele, 60 minuta para dhe pas ...

banner
Zonagol_3

ZONA GOL SS2

2 vjet më parë

Cdo fundjave, e shtune, e diele si dhe ne mesjavat kur luajne kampionatet me te rendesishme te europes.

FANZONE

Fans Zone SS2

3 vjet më parë

Emision qe ka si objektiv afrimin me publikun te cilin e ben te ndjehet pjese e emisionit me komente ...

KUQ E ZI

Kuq e Zi SS2

3 vjet më parë

Emisioni kushtuar teresisht  kombetares Shqiptare. Ndeshjet eleminatrore per Euro 2016 qe perfaqsuesja Kuq e Zi do te zhvilloje.