Futboll

Futboll
rs_600x600-170212184510-600.beyonce-1.21217

Nuancat roze te sportit

3 javë më parë

E lindur ne Huston dhe nje tifoze e zjarrte e  basketbollit, Beyonce diva e muzikes Pop nuk e ka ...

banner
4169-ni-daniela_christiansson_y_maxi_lopez

Nuancat “rozë” të sportit

3 javë më parë

Daniela Christiansson dhe i fejuari i saj futbollisti, Maxi Lopez, festojne 3 vjetorin e lidhjes se tyre. Nese sulmuesi ...

Daniela Ospina

Nuancat “rozë” të sportit

3 javë më parë

James Rodriguez dhe Daniela Ospina i japin fund martesës. Çifti kolumbian është divorzuar zyrtarisht disa muaj pas krizës që ...

Wanda Nara

Nuancat “rozë” të sportit

3 javë më parë

Wanda Nara eshte nje personazh karizmatik, e njohur  jo vetem per statusin e saj si bashkeshortja e Mauro Icardit, ...

429C1F7B00000578-4722596-image-a-135_1500826137523

Nuancat “rozë” të sportit

4 javë më parë

Emri i tij nuk ishte parashikuar te shfaqej ne listen e triumfuesve te “Tour te France”, por tashme ka ...

MAIN-MAIN-Victoria-Lopyreva

Nuancat rozë të sportit

4 javë më parë

Victoria Lopyreva ka zgjedhur të kalojë disa ditë pushime në prag të një viti të gjatë dhe të ngjeshur. ...

que-pasa-entre-paulo-dybala-y-oriana-sabatini-561351

Nuancat rozë të sportit

1 muaj më parë

Quhet Oriana Sabatini, është 21 vjec dhe në kulmin e kariërës së si këngëtare në Argjentinë. Bëhet fjalë për ...

bn6s9l4jx8fy8s9

Nuancat “rozë” të sportit

1 muaj më parë

​Ajo quhet Daniela Tamayo. Bjondja seksi me forma shperthyese ka lindur ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, por qe ...

sara-sampaio-fato-de-banho-capa

Nuancat “rozë” të sportit

1 muaj më parë

Modelja portugeze, Sara Sampaio e cila është përfolur për një lidhje me Cristisno Ronaldon në të shkuarën, reklamon linjat ...

850_400_adrianalima-kingloaf_1492441331

Nuancat rozë të sportit

4 muaj më parë

Adriana Lima ngre temperaturat me një video sensuale të relaizuar për llogari të “Love Magazine”. Modelja 35-vjecare shfaqet më ...