Futboll

Futboll
paddock-girls-motogp-qatar-2013-20

Nuancat roze te sportit

6 orë më parë

Spektakël në pistën e Qatarit në protagonistët në garë, por edhe në bokse me praninë e Padock Girls. Organizatorët ...

banner
1118full-martina-valkova

Nuancat “rozë” të sportit

2 ditë më parë

Quhet Martina Valkova dhe është një nga femrat më të suksesshme të Sllovakisë. Karriera si modele për bukuroshen sllovake ...

anne-v

Nuancat “rozë” të sportit

3 ditë më parë

Anne V. guidë turistike në ishujt ekzotikë të Seychelles. Bukuroshja amerikane e fiksuar pas palestrës nuk ngurron të reklamojë ...

Darya Klishina

Nuancat “rozë” të sportit

1 javë më parë

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë ...

tamara_gorro_y_ezequiel_garay_960x540

Nuancat roze te sportit

1 javë më parë

Ezequiel Garay në mbrojtje, ndërsa bashkëshortja e tij, Tamara Gorro në sulm. Lojtari argjentinas i Valencias po kalon momente ...

hamilton dhe qeni

Nuancat “rozë” të sportit

2 javë më parë

Qeni është miku më i mirë i njeriut. Lewis Hamilton e di shumë mirë një gjë të tillë, prandaj ...

laura_lena_forgia_23

Nuancat roze te sportit

2 javë më parë

Lena Forgia është bërë e njohur në Itali falë botës së telvizionit ku ka drejtuar si prezantuese disa programe ...

1734-img1120.jpg-479_3

Nuancat roze te sportit

3 javë më parë

Quhet Coral Simanovich dhe është një nga modelet më të njohura në Izrael. Prej disa muajsh ajo është zhvendosur ...

Photos-Izabel-Goulart-et-Kevin-Trapp-un-cadeau-de-Noel-pas-comme-les-autres_portrait_w674

Nuancat roze te sportit

3 javë më parë

Jo vetëm një ëngjëll i victoria secret por një ëngjëll edhe në jetën e portierit të psg, Kevin Trapp. ...

2016-06-276

Nuancat roze te sportit

3 javë më parë

Alvaro Morata dhe Alice Campello po kalojnë momente të arta në jetën e tyre private. Modelja italiane dhe sulmuesi ...