Futboll

Futboll
banner
19417203_1389209034450147_5978284151498164303_o

Skënderbeu reagon: Akt i papreçedent

5 orë më parë

Ashtu sic pritej, pas vendimmarrjes së Komisionit të Etikës dhe Federatës Shqiptare të Futbollit për heqjen e titullit  edhe ...

gianluigi-donnarumma-milan_121x1j94vjjhv1tibbvub1pu2w

Donnarumma, rinovimi mundësi konkrete

5 orë më parë

Pasi i tha jo rinovimit të kontratës me Milanin, Gianluiggi Donnarumma është gati të bëjë prapakthehu. Portieri i talentuar ...

IMG_4965-640x427

Etika i heq titullin Skënderbeut

8 orë më parë

Skënderbeu fajtor për influencim ndeshjesh, shpëton Europën por humbet një titull. Është ky verdikti i Komisionit të Etikës që ...

654-1

Lajme blitz, La Liga

8 orë më parë

Dembele nuk do të shkojë te Barcelona Ousmane Dembele do të mbetet thjeshtë një ëndërr vere për Barcelonën. Sulmuesi ...

skenderbeu-kampion-superliga-flamurtari-2-0-660x330

Titulli pezull, ja kush vendos

8 orë më parë

Një titull që mbetet në ajër. Precedenti i parë absolut i shkurorëzimit të një skuadre kampione në futbollin shqiptar ...