Futboll

Futboll
mayweather-mcgregor_17

McGregor përballë Mayweather

6 ditë më parë

McGregor përballë Mayweather. Përballja e shumë pritur mes Conor McGregor dhe ish-kampionit të bosksit Floyd Mayweather, i tërhequr nga ...

banner
Tyson-Fury

Fury zbulon datën e duelit me Joshua

2 javë më parë

Bota e boksit përgatiet për duelin Joshua-Fury, dy boksierëve britanikë të peshave të rënda. Lajmin e konfirmon vetë Tyson ...