Futboll

Futboll
banner
Milan

Milan magjik, mposht 4-0 Bayern Munich

15 orë më parë

“Poker” i Milanit ndaj Bayernit të Mynihut. Kuqezinjtë nuk dhurojnë spektakël vetëm në merkato, një gjë të tillë kanë ...

591036eb774e0c00d91e7b3dde2e7bd8e14276a2

Neymar, ja shifrat e kalimit te PSG

17 orë më parë

Tanimë duket thjesht cështje kohe, e ndoshta orësh, Neymar është më të vërtetë vetëm një hap larg Paris Saint ...

Toungara_0

Flamurtari mbyll merkaton me Toungara

17 orë më parë

Quhet Aboubakar Ibrahima Toungara dhe është vula e merkatos verore të Flamurtarit. Skuadra vlonjate ka siguruar shërbimet e sulmuesit ...

Crotone - Campionato serie A 2016-2017
Nella foto: FEDERICO CECCHERINI DIFENSORE DEL CROTONE
FOTO PIPITA

Lajme blitz nga La Liga

18 orë më parë

Villarreal troket në dyert e Crotones. Drejtuesit e klubit spanjoll kërkojnë të sigurojnë shërbimet e mbrojtësit Francescho Ceccherini. 25-vjecari ...