Futboll

Futboll
banner
jashanica

Jashanica: Gati të mbrojmë titullin

2 orë më parë

Kushtet klimaterike dhe ato të akomodimit në Antalya të Turqisë kanë qenë  përfekte për zhvillimin e fazës përgatitore për ...

15977325_1485611598118643_5065700416806740498_n

Rey Manaj zyrtarisht te Pisa

6 orë më parë

Marrëveshja ishte arritur që më herët por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi, Rey Manaj është një futbollist i Pisës. ...

16113420_1811700112419436_8949780487755733368_o

Tirana, Josa i kënaqur përgjysmë

6 orë më parë

Rivalët e mëdhenj të kryeqytetit i kanë mbyllur së bashku ditët turke, por në anën bardheblu, trajneri Mirel Josa ...