Futboll

Futboll
banner
2002673-42048956-640-360

Bayerni blen Rudy e Sule nga Hoffenheim

3 ditë më parë

Bayermi i Mynihut i rrëmben Hoffenheimit dy lojtarë të rëndësishëm, Sebastian Rudy-n dhe Nicklas Sule, që janë gjithashtu pjesë ...

urn-newsml-dpa-com-20090101-170109-99-810050-large-4-3

Asnjë dëmtim serioz për Abrashin

1 javë më parë

Lajme të mira për Amir Abrashin nga Frieburgu. Rezonanca magnetike, të cilës i është nënshtruar mesfushori shqiptar pas dëmtimit ...

manaj-pescara-638x425

Rey Manaj drejt Bundesligës?

1 javë më parë

Një tjetër pistë në horizont për Rey Manajn, pak ditë më parë mediat italiane identifikuan Las Palmas në La ...