Futboll

Futboll
banner
WhatsApp_Image_2017-03-15_at_13.35.28

B. Dortmund shkarkon Thomas Tuchel

2 muaj më parë

Thomas Tuchel nuk është më trajneri i Borussias së Dortmundit. Verdhezinjtë kanë shkarkuar nga detyra 43-vjecarin bavarez për shkak ...

560-1496087351

Wolfsburg qëndron në Bundesligë

2 muaj më parë

ëolfsburg siguroi qëndrimin në Bundesligë pasi fitoi dhe takimin e dytë të play-out me Braunschëeig. Një gol i Vierinhas ...