Futboll

Futboll
banner
jashanica

Jashanica: Gati të mbrojmë titullin

2 orë më parë

Kushtet klimaterike dhe ato të akomodimit në Antalya të Turqisë kanë qenë  përfekte për zhvillimin e fazës përgatitore për ...

16113420_1811700112419436_8949780487755733368_o

Tirana, Josa i kënaqur përgjysmë

6 orë më parë

Rivalët e mëdhenj të kryeqytetit i kanë mbyllur së bashku ditët turke, por në anën bardheblu, trajneri Mirel Josa ...

16002784_1236034049767647_5591171300465041543_n

Rrokadë nigerianësh te Skënderbeu

1 ditë më parë

Skënderbeu vijon të mbetet mjaft aktiv në merkato. Në kampin korcar vijojnë punën për ti ofruar trajnerit Ilir Daja ...

Reza Karimi

Reza Karimi: Skënderbeu ekipi ideal

1 ditë më parë

Marrëveshja me 18-vjeçarin itanian, Reza Karimi u arrit rreth 5 muaj më parë, ndërsa tashmë ai është bashkuar me ...