Futboll

Futboll
banner
585312ec7144e-image

Momenti jo i PSG, Emery nën akuzë

1 muaj më parë

Humbja e papritur dhe njëkohësisht e merituar që pësoi Paris Saint Germain-i në fushën e Guingamp me rezultatin 2-1 ...

mauro-icardi

PSG këmbëngul për Mauro Icardin

1 muaj më parë

Paris Saint Germain është vënë në kërkim të një qëndërsulmuesi dhe me shumë mundësi do të realizojë një transferim ...

cavani

Cavani, Mister 100 golëshi me PSG

2 muaj më parë

Edinson Cavani arrin kuotën e 100 golave. Psg është në dorë të “El Matador” i cili në takimin  kundër ...