Futboll

Futboll
Aleksandar Kolarov

Lajme blitz nga Serie A

13 orë më parë

Me të gjitha mundësitë do të jetë Aleksandar Kolarov goditja e radhës e Romës në merkato. Mbrojtësi 31-vjeçar i ...

banner
News-CU-Bonucci

Milan, prezantohet Leonardo Bonnuci

14 orë më parë

Buzëqeshja është nga ato të rasteve të mëdha dhe nuk mund të ndodhte ndryshe. Pas firmës dhe udhëtimit në ...

RTX37X5F

Lajme blitz nga Premier League

14 orë më parë

Jose Mourinho shënjestron Serge Aurier. Tekniku i Man.United ka vendosur në qendër të vëmendjes mbrojtësin e krahut të djathtë ...

danilo-real-madrid-2015-1000x600

Lajme blitz nga La Liga

14 orë më parë

Danilo, shumë pranë largimit nga Reali i Madridit. E ardhmja e brazilianit duket gjithnjë e më larg klubit “Los ...

takaj

Takaj: Objektivi ynë? Faza e grupeve

15 orë më parë

Pas një viti pezullim, Skënderbeu po tregon se në Europë është flamurtar i futbollit shqiptar duke arritur në raundin ...