Futboll

Futboll
banner
Screen-Shot-2016-03-09-at-10.59.47

Lajme blitz, Premier League

7 ditë më parë

Chelsea dhe Liverpool vijojnë betejën për të afruar Pierre-Emerick Aubameyang nga Borussia Dortmund. Dy klubet janë gati të paguajnë ...

sport-preview-kyle-walker-to-manchester-city

Kyle Walker drejt Man. City

1 javë më parë

Kyle Walker do të bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë në botë, futbollisti do të kalojë te Manchester City në ...

PA-30772148-600x400

Lajme blitz, Premier League

1 javë më parë

Naby Keita mbetet një prioritet në merkaton e Liverpool-it. Jurgen Klopp e dëshiron me cdo kusht në skuadrën e ...

Giroud-641236

Lajme blitz, Premier League

1 javë më parë

Oliver  Giroud në dilemë për të ardhmen e tij Oliver  Giroud në dilemë për të ardhmen e tij. Sulmuesi ...

skysports-michael-carrick-testimonial-manchester-united_3970440

Lajme blitz nga Premier League

1 javë më parë

Ndërsa Manchester United ka nisur fazën përgatitore në Kaliforni, Jose Mourinho po ndërton në letër suadrën e tij të ...

4233CF6000000578-4683202-Lukaku_stretches_as_he_attempts_to_reach_a_pass_during_one_parti-a-115_1499718816260

Lukaku stërvitet me Man. United

1 javë më parë

Romelu Lukaku kreu ditën e hënë seancën e parë stërvitore me fanellën e Manchester United, skuadër në të cilën ...