Futboll

Futboll
banner
allegri (3)

Një italian për stolin e Chelseat

1 vit më parë

Chelsea nxiton dhe forcon presingun për trajnerin e ri. Roman Abramovich do ta ketë individualizuar para mesit të marsit ...

Diego Costa, Eden Hazard,

Chelsea, eksod largimesh në verë

1 vit më parë

Largime të shumta priten të ndodhin gjatë merkatos së verës nga skuadra e Chelsea. Për Diego Costa, Eden Hazard, ...