Futboll

Futboll
banner
Italy's coach Antonio Conte leaves the pitch at the end of the friendly football match between Italy and Romania, on November 17, 2015 at Renato Dall'Ara Stadium in Bologna. AFP PHOTO / GIUSEPPE CACACE        (Photo credit should read GIUSEPPE CACACE/AFP/Getty Images)

Conte: Nuk ështe disfata ime!

11 muaj më parë

Për Antonio Conten dhe Chelsean e tij ka ardhur disfata e parë sezonale. Blutë u mposhtën 2-1 në Stamford ...