Futboll

Futboll
banner
Db Milano 25/10/2015 - campionato di calcio serie A / Milan-Sassuolo / foto Daniele Buffa/Image Sport
nella foto: Gianluigi Donnarumma

Milani mund të humbasë Donnarumman

11 orë më parë

Nuk nisin në mënyrën e duhur bisedimet mes Milanit dhe përfaqësuesve ligjorë të Gigio Donnarummës për rinovimin e kontratës. ...

sport-preview-diego-simeone

Interi, çek të bardhë Simeones

11 orë më parë

E ardhmja e Stefano Piolit tek Interi mbetet ende një mister, pavarësisht se drejuesit ziakltër nuk ia pranuar dorëheqjen ...

pioli-2

Interi refuzon dorëheqjen e Piolit

1 ditë më parë

Stefano Piolit i është refuzuar dorëheqja. Humbja ndaj skuadrës së Fiorentinës, ka peshuar jo pak në ndërgjegjjen e teknikut ...

franck-kessie

Roma arrin marrëveshjen me Kessie

2 ditë më parë

Atalanta është vetëm një hap larg zonës europiane, por kjo nuk i pengon aspak drejtuesit të nisin çmontimin e ...