Futboll

Futboll
819228522

Lajme blitz nga Serie A

18 orë më parë

Ditë vendimtare për Renato Sanches te Milani. Klubi kuqezi do të tentojë të mbyllë marrëveshjen me Bayern Munich për ...

banner
Aleksandar Kolarov

Lajme blitz nga Serie A

2 ditë më parë

Me të gjitha mundësitë do të jetë Aleksandar Kolarov goditja e radhës e Romës në merkato. Mbrojtësi 31-vjeçar i ...

News-CU-Bonucci

Milan, prezantohet Leonardo Bonnuci

2 ditë më parë

Buzëqeshja është nga ato të rasteve të mëdha dhe nuk mund të ndodhte ndryshe. Pas firmës dhe udhëtimit në ...

gettyimages-633024578-655x368

Interi mohon zërat për Kovacic

3 ditë më parë

Ditët e fundit në shtypin sportiv është përfolur për një interesim të Interit për mesfushorin e Real Madrid, Mateo ...