Futboll

Futboll
e59f49ba4bb65757580606efcd6f0475_169_l

Novara kalon Carpin 2-1

3 javë më parë

Novara e mbyll vitin 2016 me një fitore të rëndësishme që i siguron tre pikë të arta në luftën ...

banner
lapr1005-krq-u180219788521vzh-620x349gazzetta-web_articolo

Spal-Bari ndahen ne paqe

3 javë më parë

Spal nuk arriti të ngjitet për një mbrëmje në krye të Serisë B italiane pasi barazoi 1-1 në transfertë ...

bari_salernitana13

Bari, Basha pezullohet për dy javë

1 muaj më parë

Prova televizive dënon Migjen Bashën. Mesfushori shqiptar i skuadrës së Barit është vënë në qëndër të vëmendjes nga ana ...

basha-migjen

Migjen Basha fiton mesfushën e Barit

2 muaj më parë

Migjen Basha kthehet në protagonist te Bari në Serinë B italiane. Mesfushori kuqezi i hapi rrugën fitores 2-0 përballë ...

berat-gjimshiti-4

Berat Gjimshiti shkëlqen te Avellino

3 muaj më parë

Berat Gjimshiti shkëlqen te Avellino në Serinë B italiane. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ishte lojtari më i mirë në ...

c_29_articolo_1118919_upiimglanciooriz-1

Serie B, Cesena-Salernitana 0-0

4 muaj më parë

Cesena dhe Salernitana nuk shkuan më shumë se barazimi 0-0 në përballjen e javës së 4 të Serie B ...