Futboll

Futboll
banner
????????????????????????????????????

Bunjaku: Objektivi ynë, Europiani 2020

2 muaj më parë

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës Albert Bunjaki dhe kapiteni Samir Ujkani, mbajtën konferencë për shtyp një ditë para ndeshjes ...

160906103741-kosovo-finland-supporters-exlarge-169

CNN reportazh për Kosovën e futbollit

4 muaj më parë

Rrjeti amerikan CNN i kushton një hapësirë të rëndësishme historisë së pazakontë të dy vëllezërve Berisha, aktualisht të ndarë ...