Futboll

Futboll
banner
063d6b8c-61cb-41b0-845f-7a7570b547f2

Marc Marquez triumfon ne Ceki

2 javë më parë

Marc Marquez fiton Cmimin e Madh të Republikës Ceke në Moto GP. Ky ishte suksesi i tretë sezonal për ...

145913525-ba60ead6-e6dd-4ff4-9fec-c093653a0831

Pole Position për Marquez në Brno

3 javë më parë

Marc Marquez konfirmohet piloti më i shpejtë në Cmimin e Madh të Repbulikës Ceke duke regjistruar pole-position e tij ...

_97139443_maxverstappendanielricciardo

Paqe mes pilotëve të Red Bull

3 javë më parë

Paqe mes Daniel Ricciardo dhe Max Verstappen. Gara e radhës e Formula 1, në pistën Hungarisë rezervoi një surprizë ...