Futboll

Futboll
nintchdbpict000314501693-e1491492029651
  • Lexuar 1989

Nuancat rozë të sportit

Pampita Ardohain pushton Argjentinën. Modelja amerikano-latine po kalon një moment të artë pasi ka arritur të djegë konkurrencn e rivaleve duke u bërë një nga femrat më të ndjekura në vendin e saj të lindjes. Kohët e fundit ajo ka nisur një histori edhe me futbollistin e Banfield, Brian Sarmiento duke fituar edhe më shumë popullaritet.

Jasmine Tookes ka lindur në Kaliforni dhe jeta e saj është lidhur ngushtë me sportin. Shteti perëndimor amerikan ka një dashuri të madhe për sportin dhe këtu nuk mund të bëjë përjashtim as bukuroshja që kohët e fundit ka nënshkruar një kontratë me kompaninë prestigjoze, Victoria Secret. Ajo është e apasionuar pas serfit por shpesh herë aplikon edhe fitnessin dhe vrapin në natyrë.

Dy tifozët të veçantë në ambjentet e Atleticos së Madridit në prag të derbit të kryeqytetit spanjoll. Charlize Theron dhe Van Diesel vizituan skuadrën e drejtuar nga Diego Simeone duke pozuar edhe me fanellën e klubit “Los Colchoneros”. Dy aktorët hollivudianë po zhvillojnë një fushatë promocioni për serinë më të fundit të sagës “Fast and Fourious”.

Shpernda artikullin

Hallaçi: Vllazninë e respektojmë por e mundim

Artikulli Pas »

NBA, Indiana dhe Chicago drejt fazës play off