Futboll

Futboll
31979-ni-1baron
  • Lexuar 1863

Nuancat “rozë” të sportit

Jimena Baron dhe Juan Del Potro kanë nisur një histori dashurie. Tenisti argjentinas dhe ish-bashkëshortja e sulmuesit Osvaldo po kalojnë momente të nxehta në shoqërinë e njëri-tjetrit. Lajmin e konfirmojnë mediat argjentinase, sipas të cilave. Jimena e ka hedhur plotësisht pas krahëve historinë me ish-sulmuesin e Romës dhe mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën është pikërisht tenisti i njohur.

Brooklyn Decker në formë të shkëlqyer. Modelja amerikane dhuron një set fotosh vërtet provkues nga ishujt ekzotikë të Fijit. Ajo është përzgjedhur nga revista “Sports Ilustrated” për të pozuar me koleksionin më të ri të vëshjeve të plazhit dhe duket se revista ka goditur në shenjë pasi linjat e Decker janë vërtet mahnitëse.

Anne V konfirmohet femra e momentit në botën e modës. Modelja amerikane e idhur ngushtë me sportin e serfit, nxjerr në pah linjat e saj dhe këtë e bën pikërisht nga bregdeti i Paqësorit ku shpesh herë zhytet bashkë me tavolinën e saj të serfit mes dallgëve.

Shpernda artikullin

NBA, Atlanta thyen kampionët e Cleveland

Artikulli Pas »

Kinë, Hamilton pole position, Vettel i dyti