Futboll

Futboll
banner
KAZAN, RUSSIA - JUNE 24:  Referee Fahad Al Mirdasi reviewes the VAR footage during the FIFA Confederations Cup Russia 2017 Group A match between Mexico and Russia at Kazan Arena on June 24, 2017 in Kazan, Russia.  (Photo by Ian Walton/Getty Images)

VAR prodhon sërish polemika

2 ditë më parë

Var prodhon sërish polemika. Përdorimi i teknologjisë në futboll, konkretisht ai i Video Asisten Reffere, jo pak herë ka ...

19114085_10155680739173972_7716055606060116375_n

Paris Saint Germain mposht Lyon

2 ditë më parë

Paris Saint Germain mund te fitoje edhe pa shkelqyer ne fushe. Dhe kete e beri ndaj Lyonit duke regjsitruar fitoren ...

Jena e Meppen

Gjesti antisportiv në Gjermani

3 ditë më parë

Një gjest antisportiv për manual. Ndeshja e kategorisë së tretë gjermane mes Jena e Meppen pati një moment tensioni ...

170916-190419bast160917spo0331

Lajme blitz nga futbolli

3 ditë më parë

Të gjithë të çmendur pas Federico Chiesa. Listës që dëshirojnë “xhevahirin” e Fiorentina-s, i është shtuar edhe Inter-i. Luciano ...