Futboll

Futboll
654-1

Lajme blitz, La Liga

5 orë më parë

Dembele nuk do të shkojë te Barcelona Ousmane Dembele do të mbetet thjeshtë një ëndërr vere për Barcelonën. Sulmuesi ...

banner
Capture-d’écran-2016-12-18-à-12.36.29

Zidane telefonon Mbappe

6 orë më parë

Zinedine Zidane i ka telefonuar Kylian Mbappe për ta bindur që të pranojë ofertën e Realit të Madridit. Lajmi ...

ronaldo

Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG

1 ditë më parë

Vetëm 24 orë pas lajmit për një pajtim mes Realit të Madridit dhe Cristiano Ronaldos nga e përditëshmja madrilene ...

paletta

Lajme blitz, La Liga

2 ditë më parë

Valencia në ndjekje të Gabriel Palleta Drejtuesit e Valencias janë të  vendosur për të përforcuar repartin e prapavijës dhe ...

654922074-ac-milan-v-genoa-cfc-serie-a.jpg

Lajme blitz, La Liga

3 ditë më parë

Barcelona do të ushtrojë të drejtën e riblerjes së Gerard Deulofeut  nga Evertoni për 12 milionë euro para 30 ...