Futboll

Futboll
banner
c3RyaXA9YWxsJnc9OTYw

Lajme blitz nga La Liga

4 ditë më parë

Real Madrid braktis pistën Mbappe dhe mendon për të forcuar portën. Objektivi kryesor i klubit Merengues tashmë është portieri ...

David-De-Gea-637753

Lajme blitz nga La Liga

5 ditë më parë

Reali i Madridit nuk heq dorë nga David De Gea. Sipas mediave angleze Los Blancos do ta bëjnë edhe ...

Fabian Orellana

Lajme blitz nga La Liga

6 ditë më parë

Fabian Orellana drejt largimit nga Valencia. Trajneri Marcelino Garcia Torral ja ka bërë të qartë kilianit se nuk bën ...

Costa-1

Lajme blitz nga La Liga

1 javë më parë

Shtohet lista e skuadrave të La Ligas që janë të gatshme ti vinë në ndihmë Atleticos së Madridit për ...

nintchdbpict000345543281

Lajme blitz nga La Liga

1 javë më parë

Reali i Madridit ka vendosur të apelojë vendimin e Ligës Spanjolle të futbollit për skualifikimin me 5 ndeshje të ...

gol-telat-bacca-antar-milan-tekuk-cagliari-61R-741x430

Lajme blitz nga La Liga

1 javë më parë

Te Milani ai ka ditët të numëruara, por me merkaton që po shkon drejt mbylljes, Carlos Bacca duhet të ...

Manaj Inter

Rey Manaj drejt kalimit te Granada

2 javë më parë

Rey Manaj është shumë pranë transferimit te Granada në Segunda Division. Sipas mediave italiane drejtuesit e klubit andaluzian kanë ...