Futboll

Futboll
19420464_10155661772167573_5780513969189295829_n

Lajme blitz, Premier League

10 orë më parë

Salah prezantohet te Liverpooli Pas zyrtarizimit, Mohamedd Salah është prezantuar zyrtarisht si blerja më e re e Liverpoolit. Sulmuesi ...

banner
salah

Liverpool gjen akordin me Salah

3 ditë më parë

Mohammed Salah tashmë mund të konsiderohet në kuptimin e plotë të fjalës një futbollist i Liverpool-it. Mediat angleze kanë ...

dani-alves-juventus-2017_iaqibhj5yij81oswex8yc9kbz

Lajme blitz, Premier League

4 ditë më parë

Dani Alves drejt Man. City Pas një sezoni në radhët e Juventusit, Dani Alves po përgatitet për një tjetër ...

torneo-de-30-equipos-2048228w620

Lajme blitz nga Premier League

5 ditë më parë

Pellegrino te Southampton Mauricio Pellegrino parakalon Frank De Boer në garën për të marrë drejtimin e Southampton-it. Sipas mediave ...

conte

Conte, 285 mln euro për merkaton

6 ditë më parë

Mes Antonio Contes dhe Chelsea-t nuk asnjë krizë. Zërat se mes teknikut të “Bluve të Londrës” dhe numrit një ...

B978535975Z.1_20160430150312_000+GOD6MRPBK.2-0

Lajme blitz nga Premier League

1 javë më parë

Thibaut Courtois nuk e ka pranuar ofertën e Chelseat për rinovimin e kontratës. Sipas mediave angleze portieri belg ka ...

Josip-Ilicic-Fiorentina-2016-2017-Foto-Antonio-Fraioli-750x460

Lajme blitz nga Premier League

1 javë më parë

Josip Ilicic në radarin e Evertonit. Fantazisti i skuadrës toskane po bën gati valixhet për t’i dhënë lamtumirën skuadrës ...

Old-premier-league-logo

Lajme blitz, Premier League

1 javë më parë

Sezoni i ri i Premier League merr formë. Kampionati anglez do të nisë në datën 12 Gusht dhe do ...

sport-preview-morata-mourinho

Mourinho bind Morata-n

2 javë më parë

Jose Mourinho bind Alvaro Morata. Tekniku portugez njihet për aftësit e tij për të bindur njerëzit, për ti motivuar ...

MANCHESTER, ENGLAND - DECEMBER 31: Zlatan Ibrahimovic of Manchester United during the Premier League match between Manchester United and Middlesbrough at Old Trafford on December 31, 2016 in Manchester, England. (Photo by James Baylis - AMA/Getty Images)

Mourinho shkarkon Zlatan Ibrahimovic

2 javë më parë

Jose Mourinho shkarkon Zlatan Ibrahimovic. Premier League ka bërë publike listën e futbollistëve pa kontratë për sezonin e ardhshëm ...