Ligue 1

0-5 në modë për Lyonin, shpartallon edhe Nicen

Olympique Lyon është i papërmbajtshëm në transfertë. Skuadra e Bruno Genesios regjistroi një tjetër fitore 0-5 e treta radhazi jashtë fushe me të njëjtat shifra, këtë herë në Alianz Riviera përballë një kundërshtari të vështirë si Nice. Për t’u ngjitur përkohësisht në vendin e 2-t të Ligue 1, Lyoni zhvilloi një paraqitje fantastike ndaj Mario Balotellit me shokë, me Nicën që u dorëzua pa kushte. 4 gola në pjesën e parë për miqtë, dy nga holandezi Depay dhe dy të tjerë nga Cornet e Mariano Diaz për t’i çuar shifrat në 0-4. Ndërsa në pjesën e dytë kishte vend edhe për finalizimin e Maolidas me Lyonin që falë këtij suksesi të thellë u ngjit në kuotën e 29 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency