Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

100 kg kokainë me vete, arrestohet mesfushori i Kombëtares

Jean-Emanuel Nedra është 29 vjeç dhe luan me Aiglon Lamentin, teksa është edhe pjesë e skuadrës kombëtare të Martinikuas.

Ishulli me rreth 375 mijë banorë në Detin Lindor të Karaibeve, është pjesë integrale e Republikës së Francës.

Mesfushori është arrestuar në Paris sipas raportimeve të Le Parisien. Futbollistit i janë gjetur plot 100 kg kokainë në aeroportin “Charles de Gaulle”.

Nedra ndodhet në paraburgim duke pritur gjykimin, ndërkohë që gruaja e tij, e cila gjithashtu përfundoi në komisariat, u la e lirë por nën ‘mbikëqyrjen gjyqësore’.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...