Copa America

15 talentet që pritet të spikatin këtë verë në Kupën e Amerikës

Copa America do të jetë kompeticioni veror që pritet të startojë në orët e para të 15 Qershorit dhe do të transmetohet live në ekranin e Supersport.

Megjithatë kur futbolli europian është ndalur për të pushuar, vëmendja është zhvendosur në Amerikën latine, ku shumë menaxherë dhe drejtues klubesh do të ndjekin nga afër elementët e talentuar të përfaqësueseve pjesëmarrëse.

Më poshtë janë listuar edhe 15 futbollistët pjesëmarrës në “Copa America”, të cilët pritet të bëjnë diferencën dhe të sigurojnë kontrata të majme në merkaton e verës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency