Ligue 1

Verrati rikthehet në stërvitje, buzëqesh Tuchel!

Marco Verrati rikthehet në stërvitje. Është ky lajmi i madh që ka marrë trajneri i Paris Saint Germain Tomas Tuchel, vetëm pak ditë para sfidës së parë të raundit të 1/8-ave ndaj Liverpoolit. Aktualisht kampionët e Francës kanë shumë probleme në mesfushë, madje dëmtimi i Verratit dhe nxjerra jashtë skuadre e Rabiot ka lënë një gropë të madhe në repartin e ndërmjetëm të PSG, për vetëm faktin se trajnerit Tuchel gjatë kësaj periudhe i ka munguar një lojtar që e bën shumë mirë lidhjen mes dy reparteve, por që mund të prishë aksionet e kundërshtarëve dhe për këtë arsye parizienët kanë vuajtur edhe në marrjen e rezultateve. Megjithatë siç bën të ditur edhe vetë klubi francez mesfushori italian është stërvitur me grupin ditën e hënë dhe pas rreth 10 ditësh mund të jetë gati për të luajtur me Tuchelin që sipas të gjitha gjasave do ta rikuperojë në kohë Verratin për sfidën e parë ndaj Liverpoolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency