Përfaqësuesja

Tronditet Kosova, pas Berishës humbet edhe Kryeziun!

Goditje e rëndë për përfaqësuesen e Kosovës dhe klubin e Zurich. Hekuran Kryeziu ka pësuar një dëmtim shumë të rëndë në ndeshjen e fundit të kampionatit zviceran ndaj Luganos së Sadikut. Përcaktimi i shkallë së dëmtimit nga analizat e kryera ka evidentuar se mesfushori kosovar ka këputur ligamentin e kryqëzuar. Futbollisti shqiptar u dëmtua në minutat e para të takimit mes Zurich dhe Luganos. Periudha mesatare e riaftësimit për këtë dëmtim është 6 deri në 7 muaj, ndërsa disa raste më të rralla, riaftësimi mund të dojë më shumë se një vit kohë. Mungesa e Kryeziut do të ndihet shumë te skuadra e Zurich dhe te përfaqësuesja e Kosovës. Dardanët do të duhet të zhvillojnë të gjitha ndeshjet e mbetura të kualifikueseve të “Euro 2020” pa mesfushorin. Sikur të mos mjaftonte fakti që Kosova nuk do të ketë në dispozicion Valon Berishën në ndeshjet e muajit qershor tashmë vjen dhe ky dëmtim i papritur i Kryeziut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency