Merkato

Ivan Balliu kthehet në Spanjë, nënshkruan me skuadrën së Ligës së Dytë

Ivan Balliu kthehet në Spanjë, aty ky u formua si futbollist. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptarë ka firmosur për Almerian, në ligën e dytë spanjolle, pasi i dha fund përvojës 4-vjeçare me Metzin në Francë.

Te Metz 27-vjeçari luajti 104 takime, teksa arriti të realizonte 1 gol.

Skuadra e re e Balliut, Almeria u rendit në vendin e 10-të sezonin e kaluar dhe ambiciet e saj janë të kthehet në La Liga.

Kujtojmë që Balliu është formuar në akademinë e Barcelonës, madje ka luajtur me skuadrën B “blaugrana”, para se të transferohej në Portugali, tek Arouca, ku luajti për 2 sezone.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency