Kombëtare

Shqipëri-Islandë, FSHF nxjerr në shitje biletat, ja çmimet

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit së kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes eliminatore të EURO 2020, Shqipëri-Islandë, përballje e cila do të zhvillohet në datën 10 shtator 2019, ora 20:45. Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”, Elbasan.

Shqipëria bën pjesë në Grupin H të këtyre eliminatoreve së bashku me këto përfaqësuese: Francën, Turqinë, Islandën, Moldavinë dhe Andorrën.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund t’i blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: bileta.fshf.org. FSHF  njofton se në shitje janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje. Çmimet variojnë nga 500 lekë në tribunat anësore G2 dhe C2 deri në 12 000 lekë në tribunën VIP.

Më poshtë, lista e çmimeve të biletave:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency