Merkato

2 afrime te Milani, Leao dhe Duarte vishen kuqezi

Një përforcim në mbrojtje dhe një në sulm për Milanin. Mungon vetëm zyrtarizimi për Rafael Leaon dhe Leo Duarten të cilët i kanë thënë po kuqezinjëve. Mbrojtësi brazilian i blerë për 11 milionë euro plus bonuset nga Flamengo do të mbrrijë në orët e ardhshme në Milano për të kryer vizitat mjekësore dhe për të hedhur firmën mbi kontratë.

Duarte mund të prezantohet përpara mediave të mërkurën, ndërkohë të martën pritet të mbrrijë në Milano edhe sulmuesi i talentuar portugez Rafael Leao i cili fillimisht do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore. Për të blerë 20-vjeçarin nga Lille, Milani ka shpenzuar 30 milionë euro. Pak nga pak Milani i ri Marko Giampaolos po merr formë dhe pritet të jetë gati dhe i kompletuar për fillimin e sezonit të ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency