Ligue 1

2 barazime rresht, PSG ndalet edhe nga Strasbourg!

PSG ndalet e mbyll me barazim 1-1 transfertën e Strasbourgut në një mbrëmje ku vendasit ishin shumë të karikuar. Parizienët vinin pa Neymar të dëmtuar dhe me Mbappen në stol, duke i besuar në sulm Edinson Cavanit. Ndërkohë që Strasbourg kishte bazuar lojën në mbrojtjen e hekurt për tu nisur në kundërsulm. Pikërisht në një të tillë vjen një prekje me dorë e Thilo Kehrer, dhe pas konsultimit me sistemin Var gjyqtari Anthony Gautier sinjalizon penallti. Nga pika e bardhë nuk fal Kenny Lala që kalon në avantazh vendasit. Në pjesën e dytë Tomas Tuchel hedh në fushë Kilian Mbappe i cili në minutën e 70-të fiton një penallti të cilën e kthen në gol Edinson Cavani. Deri në fund nuk mungojnë mundësitë e shënimit për të dyja skuadrat që në fund duhet të ndalen në paqe me nga një pikë që nuk ndryshon asgjë në tabelën e klasifikimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency