La Liga

2 herë në avantazh, por Bilbao nuk gjen fitoren

Athletic Bilbao nuk ka arritur të gjejë fitoren as sot, në transfertën ndaj Deportivo La Corunës. Baskët kaluan 2 herë në avantazh, por vendasit reaguan mirë në të 2 rastet dhe vendosën baraspeshën, duke fiksuar rezultatin 2-2.

Baskët kaluan në avantazh që në minutën e 16’ me anë të Susaetës, por vendasit barazuan në të 35-ën me anë të mesfushorit Adrian. Edhe në pjesën e dytë, Athletic Bilbao gjeti sërish avantazhin, këtë herë me anë të sulmuesit Williams, por Deportivo barazoi pak minuta më vonë, me golin e mbrojtësit zviceran, Fabian Schar.

Në minutat e fundit, të 2 skuadrat patën nga një mundësi të mirë për të shënuar, veçanërisht baskët, që u penalizuan nga rasti i pastër i humbur nga autori i golit të dytë, Williams.

La Liga kryesohet nga Barcelona me 34 pikë, e ndjekur nga Valencia me 30. Të 2 këto skuadra do të përballen sonte në orën 20:45, në ‘Mestalla’ dhe sfida do të transmetohet në SuperSport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency