Merkato

2 lojtarë në këmbim, zbulohet oferta e Juves për Zaniolon!

Nicolo Zaniolo vazhdon të jetë një objektiv i Juventusit në merkaton e kësaj vere. Bardhezinjtë do të përdorin të gjitha mënyrat për të bindur Romën që talenti i përfaqësueses italiane të transferohet te bardhezinjtë. Sipas mediave italiane Juventusi e ka bërë gati ofertën e parë për klubin verdhekuq duke i vendosur në tryezë për kartonin e Zaniolos, Bernardeschin dhe Romeron. Sulmuesi anësor nuk ka gjetur shumë hapësira te Juvja këtë sezon ndërkohë që mbrojtësi është pronë e bardhezinjëve që prej verës së kaluar por në këtë sezon luajti në formë huazimi te Genoa. Një ofertë të cilës Juventusi duhet ti shtojë edhe disa miliona euro cash, pasi Roma e vlerëson minimalisht 60 milionë euro kartonin e Zaniolos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency