Kategoria Superiore

2 zyrtarizime të tjera, Flamurtari merr një sulmues dhe një portier

Flamurtari zyrtarizon dy afrime të tjera. Bëhet fjalë për një sulmues dhe një portier. Bajram Nebihi dhe Elidon Selaci kanë firmosur për një sezon me skuadrën vlonjate dhe menjëherë janë vendosur në dispozicion të stafit teknik. Sulmuesi 31-vjeçar Nebihi vjen nga kampionati kosovar ku sëfundmi është aktivizuar me skuadrën e Ballkanit ndërsa në karrierën e tij të gjatë ka provuar të luajë në Gjermani, Turqi, Finlandë e Malajzi. Sezoni i tij më i mirë në karrierë ka qenë në vitin 2017-të, kur me skuadrën e Ubon United në Tajlandë ka realizuar 12 gola në 28 ndeshje. Nebihi shquhet si një lojtar që lëviz shumë pasi në karrierën e tij ka ndërruar më tepër se 10 skuadra. Me eksperiencën që zotëron 31-vjeçari pritet të jetë një vlerë e shtuar e sulmit të Flamurtarit. Në këtë repart vlonjatët kanë edhe Xhevahir Sukajn, Jurgen Vatnikajn dhe Ardit Hoxhajn. Përsa i përket portierit Elidon Selaci i cili pritet të jetë zëvendësi i Shpëtim Moçkës, sezonin e fundit 29-vjeçari ishte pjesë e Kamzës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency