Ligue 1

200 mijë euro për tu kthyer në vendlindje, zbulohet çmenduria e lojtarit të PSG!

200 mijë euro vetëm e vetëm për tu kthyer në vendlindjen e tij. Në këtë kohë të vështirë për shkak të emergjencës nga koronavirusi dëgjon lloj lloj çmendurirash nga ana e futbollistëve. E fundit vjen nga Franca me portierin e PSG Keylor Navas i cili ka ndjekur hapat e Neymar, Thiago Silvës dhe Cavanit duke u kthyer në vendlindje bashkë me familjen e tij. Por për ta bërë këtë portieri ka shpenzuar shifrën e 200 mijë eurove. Navas është kthyer në Kosta Rika me një avion privat dhe kjo ka qenë arsyeja e shpenzimit të një shifre kaq të madhe. Tashmë portieri i PSG dhe familja e tij do të qëndrojnë për 14 ditë në karantinë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency