Futboll

Dier me valixhe në duar gati largimi nga Tottenham

Eric Dier është me valixhe në duar. Mesfushori anglez nuk është në planet e Pochettinos dhe fakti që ka zbritur vetëm një herë në fushë këtë sezon e tregon qartë që i duhet të gjejë një sistemim të ri. 25-vjeçari dëshiron të largohet që në janar dhe Aston Villa është gati ta mirëpresë duke i siguruar një vend si titullar ndërsa oferta për kartonin e tij do të jetë 20-25 milion paund. Dier ka dhënë ok për një lëvizje të tillë pasi synon që të luaj rregullisht në mënyrë që të bindë Southgate për ta marrë në kombëtare në Europianin e 2020.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency