La Liga

Atletico Madrid bën katër fitore radhazi dhe “blindon” vendin e tretë

Atletico e Madridit mposhti Alavesin me rezultatin 2-1, duke regjistruar fitoren e katërt radhazi dhe duke blinduar pozitat në vendin e tretë të renditjes.

Pas një pjese të parë të mbërthyer në barazim pa gola, Los Colchoneros zhbllokuan sfidën me anë të Saul në minutën e 59′, ndërsa më pas ishte Diego Costa që ekzekutoi saktë një penallti dhe dyfishoi shifrat.

Alaves shënoi me Joselu sërish ne penallti dhe rihapi takimin, por atëherë kur kishin mbetur për t’u luajtur vetëm minutat shtesë, që nuk mjaftuan për të ndryshuar fatin e ndeshjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency