Kosova

Mezani mposht Devollin, fiton Feronikeli i Duros

Gentian Mezani mposht Bledar Devollin në duelin mes trajnerëve nga Shqipëria në Superligën e Kosovës. Gjilani fitoi 1-0 ndaj Drenicës falë një goli të shënuar nga një tjetër njohje e Kategorisë Superiore, sulmuesit Nikac, që ka qenë pjesë e Teutës. Për “skifterët” ky ishte suksesi i dytë radhazi, që i shkëput pikërisht nga Drenica në renditjen e përgjithshme, për të “blinduar” vendin e tretë me 23 pikë.

Arrin të marrë maksimumin e pikëve Feronikeli, që drejtohet nga Klodian Duro. Ekipi nga Drenasi iu fal golit të Dabiqajt në fundin e pjesë së parë në sfidën përballë Arbërisë, për t’iu kthyer fitores pas humbjes me Drenicën.

E papërmbajtshme Drita e Gjilanit, që triumfoi 1-4 në fushën e Besës. Për “intelektualët” realizuan nga një dygolësh Haxhimusa dhe Fazliu, ndërsa finalizimi i Sylës së vendësve vlejti vetëm për statistikë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency