La Liga

Dëmtohet sërish Dani Carvajal, rikthimi pritet vitin e ardhshëm

Vetëm pak ditē pas rikthimit në fushë, mbrojtësi Dani Carvajal është ndalur sërish për një tërheqje muskulore në këmbën e djathtë.

Lajmin e ka dhënë vetë klubi i Realit të Madridit nëpërmjet një komunikate zyrtare, ku ka sqaruar se mbrojtësi nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Zidane për ndeshjen e sotme ndaj Alaves dhe se do t’i duhet të qëndrojē disa ditë pushim.

Rivlerësimi i gjendjes së Carvajal pritet të bëhet pas 10 ditësh, megjithatë referuar rasteve të ngjashme, duket e vështirë që mbrojtësi të rikthehet në fushë më herët se janari i vitit të ardhshëm.

Tashmë në krahun e djathtë të mbrojtjes Zidane pritet të rikthejë sërish Lucas Vasquez, që ndonëse është sulmues krahu, ka treguar se di të bëjë mjaft mirë edhe në fazën defensive.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency