IPKO Superliga

3 fitore vendase, Ballkani kryeson i vetëm, Gjilani e bën “sefte” për 2020-ën!

Ballkani edhe pas javës së 19-të të Ipko Superligës kryeson i vetëm klasifikimin tashmë në kuotën e 40 pikëve. Skuadra e Ismet Munishit bëri detyrën ndaj Ferizaj duke triumfuar me rezultatin brenda në Suharekë. Golat për Ballkanin u realizuan nga Kuc dhe Arbër Hoxha e portieri Ruxhi me penallti në minutat e fundit. Mori suksesin e parë për vitin 2020 Gjilani që u ngjit në kuotën e 35 pikëve falë suksesit 2-0 ndaj Flamurtarit me gola të Sebino Plaku dhe Tomislav Busic. Fitoi me përmbysje ndërkohë Trepça ’89 që në Mitrovicë mposhti 2-1 Dukagjinin e vendit të fundit falë një dygolësh të Arb Manaj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency