Kategoria Superiore

3 ndeshjet e radhës, vendosin fatin e Apolonisë!

Dhe vjen një moment që dëshira nuk mjafton, pavarësisht se t’i po përpiqesh shumë për ta arritur e mira është që gradualisht të pranosh realitetin t’i dorëzohesh fatit tënd. Një gjë të tillë duhet të bëjë Apolonia. Nga java në javë shpresat për të qënë edhe për një tjetër vit mes më të mirëve të futbollit shqiptar po shuhen. 9 pikë larg zonës play out nuk janë edhe aq shumë por për shkurtuar këtë distancë nevojitet më shumë sesa fakti që të japë më të mirën e mundshmE në fushën e blertë, nevojitet një mrekulli. Për të ndodhur kjo duhet të keshë më shumë sesa fat, teksa as kalendari nuk i vjen në ndihmë fierkave. Teuta, Vllaznia, Bylis. Këto janë tre përballjet e ardhshme.

Dy të parat dihet farë mirë që për objektivat që kanë kurrsesi nuk do t’i lejonin vetes hapa fals dhe të njëjtën gjë nuk do të bëjë as Bylis, me ballshiotët që po përjetojnë një moment tepër pozitiv dhe që gradualisht po blindojnë zonën play out e që ndoshta mund të sigurojnë edhe mbijetesën pa qënë nevoja për një sforco edhe më të madhe përmes vendit të 8-të. Apolonia tashmë do të përpiqet të bëjë çmos në javët e mbetura, por e ardhmja premton pak për të shpresuar tek mrekullia.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency