Kupa e Italise

3 opsione për Kupën e Italisë, finalja mund të luhet në gusht!

Futbolli italian ende po vuan për të gjetur data të lira për të luajtur ishte në program në maj. 3 janë mundësitë, e para që gjysmëfinalet të luhen në 20 maj dhe finalja në datën 1 qershor, opsioni i dytë është që gjysmëfinalet të luhen në maj dhe finalja në gusht, ndërkohë ekziston edhe opsioni i tretë i një Final Tour që mund të realizohet i gjithi në muajin gusht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency