Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

“300 kërcënime me vdekje”, ofendoi Gatalasarayn, tifozët turq i hakmerren te gruaja

Danezët e Copenhagenit ishin shumë afër fitores në Turqi. Skuadra nordike po kryesonte 0-2 kundër Galatasarayt deri në minutën e 86’, por kampionët e Turqisë realizuan dy herë në fund.

Dhe ndeshja e grupit A, ku bëjnë pjesë edhe Bayern Munchen e Manchester United, përfundoi në barazim 2-2.

Lexo edhe:

Portieri i Copenhagenit, Kamil Grabara shpërtheu pas ndeshjes, teksa në rrjetet sociale shkroi:

Meritonim 3 pikët kundër këtyre haleve, por kështu është jeta. Të vazhdojmë përpara”, ishin fjalët e zgjedhura nga 24-vjeçari polak.

GALATASARAY-COPENHAGEN

Ofendimi ndaj Galatasarayt ka tërbuar tifozët nga Stambolli, të cilët kanë shpërthyer në komente kundër portierit dhe gruas së tij.

Kjo e fundit është kërcënuar me vdekje në rrjetet sociale. “Vetëm gjatë mbrëmjes së kaluar kam marrë mbi 300 kërcënime me vdekje, kjo nuk është normale”, u shpreh bashkëshortja e Grabaras.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....