Abissnet Superiore

Tjetër zyrtarizim tek Egnatia, rrogozhinasit i marrin Partizanit mesfushorin 21-vjeçar

Engantia zyrtarizon përforcimin e radhës në kuadër të rindërtimit të skuadrës për sezonin e ri futbollistik. Klubi rrogozhinas ka njoftuar se ka nënshkruar me 21-vjeçarin Geri Selita, i cili ka qenë pjesë e Partizanit, edhe pse pa pasur një rol të rëndësishëm në organikën e të kuqve. Gjithsesi, drejtuesit e Egnatias besojnë shumë në potencialin e mesfushorit, të cilit i kanë ofruar kontratë 3-vjeçare.

Më herët, Egnatia ka afruar portierin Alen Sherri, sulmuesin Ilir Camaj, mesfushorin Erald Hyseni, si dhe mbrojtësit Nehar Sadiki, Emiliano Musta e Abdurrahman Fangaj.

 

 

 

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency