Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Tjetër zyrtarizim tek Egnatia, rrogozhinasit i marrin Partizanit mesfushorin 21-vjeçar

Engantia zyrtarizon përforcimin e radhës në kuadër të rindërtimit të skuadrës për sezonin e ri futbollistik. Klubi rrogozhinas ka njoftuar se ka nënshkruar me 21-vjeçarin Geri Selita, i cili ka qenë pjesë e Partizanit, edhe pse pa pasur një rol të rëndësishëm në organikën e të kuqve. Gjithsesi, drejtuesit e Egnatias besojnë shumë në potencialin e mesfushorit, të cilit i kanë ofruar kontratë 3-vjeçare.

Më herët, Egnatia ka afruar portierin Alen Sherri, sulmuesin Ilir Camaj, mesfushorin Erald Hyseni, si dhe mbrojtësit Nehar Sadiki, Emiliano Musta e Abdurrahman Fangaj.

 

 

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...