La Liga

4 “shuplaka” për De Biasin, Alavesi mposhtet nga Getafe

Tjetër humbje për Alavesin e Giani De Biasit. Skuadra e drejtuar nga ish trajneri i kombëtares shqiptare u mposht keqazi në transfertën madrilène përballë Getafes me rezultatin 4-1. Për De Biasin kjo ishte humbja e 4-t në La Liga në 6 takime me skuadrën baske në të cilat ka marrë edhe 2 fitore. Në Coliseum Alfonso Perez, vendasit e panë veten në avantazh të dyfishtë në harkun e 9 minutave falë golave të Bergarës dhe Molinës. Në pjesën e dytë Getafe shënoi dhe 2 herë të tjera me anë të Angel. Golin e nderit për Alaves e realizoi Santos në të 81-tën. Me këtë humbje skuadra e De Biasit mbetet në vendin e 18-të të Primera Division në kuotën e 6 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency